Beko Buzdolabı Servisi

Günlük hayatımızda herkesin en çok kullandığı ama bozulmadığı sürece varlığını unuttuğu bir beyaz eşya olan buzdolaplarımız, ansızın bir anda teknik arıza verebilir. Bu durumda günlük işleriniz aksayabilir ve buzdolabı içerisinde bulunan yiyecek ve içecekler zarar görebilirler. Bu tür durumlar oldukça can sıkıcı durumlardır. Ama endişe etmenize gerek yok. 

Beko buzdolabı arızanız mı var? Kayseri Beko Servisi ile iletişime geçmeniz yeterli. Her türlü buzdolabı arızasına anında çözüm getiriyor ve günlük hayatınıza alıştığınız şekilde devam etmenizi sağlıyoruz. Müşteri hizmetlerimiz sizden gelebilecek her türlü talebe cevap verebilmek için hazır beklemektedir. Bize 0537 462 89 22 beko servisi numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

Uzun süre arızalı kalan buzdolapları maddi zararlara sebep olabilir. Böyle durumlarda buzdolaplarınızı güvenilir ve işinin ehli kimselere emanet etmeniz gerekmektedir. Çünkü dolabınızda meydana gelen bozulmalar doğru bir şekilde onarılmazsa kısa sürede aynı sorunlar yeniden su yüzüne çıkar ve sürekli tamir ettirmek zorunda kalırsınız. Kayseri Beko Buzdolabı Servisi olarak tüm Kayseri halkına en güvenilir ve kaliteli teknik servis hizmeti veriyoruz.

Kayseri Beko Servisi Teknisyeni Buzdolabı Tamir Ediyor

Beko marka buzdolaplarınızın bakım ve onarım servisini üstlenen firmamız, son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bunu servis hizmetine de yansıtımaktadır. Bu anlamda, müşterilerine her daim yüksek kaliteli teknik hizmet sunan Kayseri Beko Servisi, sizlere garantili ve güvenli bir işçilik sunmaktadır. Beko buzdolaplarınızın tamiri, garantili orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Böylece, olası arızalanmalarda bozulan parçalar, ücretsiz olarak değiştirilip yeniden adresinize kısa sürede teslim edilir. Firmamız, Kayseri’nin Fevziçakmak, Alparslar, İldem, Belsin, Mimsin, Anayurt, Uğurevler, Erciyesevler, Boztebe, OSB, Gültepe, Argıncık, Yavuz Selim, Toki, Fatih, Talas, Kocasinan, Melikgazi gibi birçok mahallelerine kadar uzanan bir servis ağı sunar.

Aydınlıkevler Mah. Şebboy Sok. 38B Melikgazi, Kayseri 38050
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar08:00 – 20:00
0537 462 89 22

Kayseri Beko Buzdolabı Servisi

Kaplan Beyaz Eşya olarak olarak 10 yılı aşkın süredir Kayseri'de Beko Marka Buzdolabı Servisi, bakım ve onarımı hizmeti veriyoruz. Servisimiz, Beko buzdolabınızın bakım ve onarımıda hiçbir şekilde kaliteden ödün vermez ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Bu anlamda, adresinize ulaşım sağlayarak yerinde buzdolabı tamiri ve bakımını da en hızlı ve güvenli bir şekilde yapan Kaplan Beyaz Eşya, kesin ve uzun ömürlü çözümler sunmaktadır.

Kayseri Beko Servisi olarak Kayseri’nin Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar, Develi, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza ilçelerine uygun fiyatlarla garantili bir teknik servis hizmeti vermekteyiz. Profesyonel bir teknik kadroyla çalışan servisimiz, ihtiyaçlarınıza anında cevap verir, arızalarınızı kısa sürede çözüme ulaştırarak daha fazla mağduriyet yaşamınızı engeller. Uzman kadro, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hizmet veren firmamıza 0537 462 89 22 numaralı hattan ulaşarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Kayseri Beko Buzdolabı Tamir ve Bakım Servisi Müşteri Hizmetleri

Kayseri Beko Buzdolabı Servisi

Kaplan Beyaz Eşya olarak uzun yılardır Kayseri Beko Buzdolabı Servisi alanında hizmet veriyoruz. Firmamızın önceliği, %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bizden aldığınız hizmetten memnun kalmanız için gerekli bütün çalışmalı yapıyoruz. Önerilerinize ve düşüncelerinize kulak veriyor, onları değerlendiriyoruz.

Beko Buzdolabı Arızaları ve Çözümleri

Buzdolabı, mutfaklarımızın vazgeçilmez cihazlarının başında gelir. Tüm yiyeceklerimizi sakladığımız buzdolabı cihazlarının her zaman yüksek performansta çalışması oldukça önemlidir. Bu anlamda, Beko, yüksek dayanıklılığı ve enerji tasarrufu ile bilinen buzdolapları ile Türkiye’nin öncü markaları arasındadır. Ancak diğer tüm markaların ürünlerinde olduğu gibi Beko marka buzdolabı cihazları da uzun zaman bakım yapılmadığında arızalanabilir. Beko buzdolaplarında gerçekleşen arızalar, dolabın içerisindeki besinlere zarar verir ve bu durum sağlığımız için büyük risk oluşturur.

 

Buzdolabı arızaları ve çözümleri vardır. Bu bozulmaları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

  1. Buzdolabı soğutmuyor: Bu tür durumlarlarda arızanın birkaç sebebi olabilir. Buzdolabının gazı bitmiş veya buzdolabının motoru arızalanmış olabilir.
  2. Buzdolabı çok gürültülü çalışıyor: Bu tür durumlarda, buzdolabının içerisinde bulunan fana, bir şeyler takılarak, gürültü çıkarmasına sebep oluyor olabilir. Bununla birlikte doğru bir şekilde yerleştirilmeyen ve sabitlenmeyen buzdolabı da gürültülü çalışmaya başlayabilir. Böyle bir arıza alıyorsanız öncelikte buzdolabının sabitliğini, sallanıp sallanmadığını kontrol edin. Sorununuz çözülmezse, müşteri hizmetlerimizi arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.
  3. Buzdolabının alt kısmı soğutmuyor: Bu tür durumlarda buzdolabının fan motoru donmuş veya buzlanmış olabilir. Böyle olduğu zamanlarda fan çalışmaz ve soğuk havayı buzdolabının alt kısmına ulaştıramaz. Bu tür durumlarda buzdolabının fişini çekerek birkaç saat süre boyunca buzdolabındaki buzların tamamen erimesini bekleyin. Eğer sorununuz çözülmezse, lütfen bizimle iletişime geçin.
  4. Buzluk kısmında buzlanma var, karlanma var: Buzluk kısmında buz oluşmasının sebebi, buzluğun hava yalıtımının zarar gördüğünü işaret eder. Buzluğa dışardan hava girmesi durumunda buzlanmaya ve karlanmaya sebep olur. Bu sorunun kaynağı çoğu zaman buzdolabı kapağı contasının yıpranmış olmasından kaynaklanır. Contanın değişimi sorunu çözecektir. Orijinal yedek parçalar için teknik servisimizle iletişime geçebilirsiniz.
  5. Buzdolabı çok ısınıyor: Lütfen buzdolabınızı güneş ışığından, kalorifer peteklerinden veya sobadan uzak tutun. Sorununuz çözülmezse bizi arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.
  6. Buzdolabı kokuyor:Buzdolabı kokuyorsa eğer, gaz kaçırıyordur. Bu arızanın tamiri için teknik servisimizle iletişime geçerek, tamir hizmeti almanız gerekmektedir.

Bu ve bunun gibi birçok arızalanmalar buzdolaplarında tamir ihtiyacı doğurur. Bu anlamda, Kayseri Beko Buzdolabı Servisi olarak buzdolaplarınızın tüm bakım, onarım işlemlerinde en iyi servis imkanını sağlamaktayız. Bu alanda eğitim görmüş, tecrübeli ekibimiz sayesinde, size sorun yaşatan tüm buzdolabı bozulmalarına kısa sürede etkili çözümler üretir ve cihazlarınızı eski performansına kavuştururuz.

Beko Buzdolabı Servisi Kayseri Yakınında 

Kayseri Beko Buzdolabı Servisi hizmetimizi Kayseri'nin bütün ilçe ve mahallelerine sunmaktayız. Gezici servis ekibimizle, bize bırakılan arıza kayıtlarına hemen müdahale ederek, siz değerli halkımızın mağduriyetini gidermek için elimizden geldiğince aralıksız çalışıyoruz.

Beko Buzdolabı Servisi Kayseri Yakınında

Beko Servisi Kayseri Kocasinan Nerede?

Siz de Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde ikamet ediyor ve Beko Servisi arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Kayseri beko servisi numarasını 0537 462 89 22 arayarak, teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Beko Servisi Kayseri Melikgazi Nerede?

Kayseri'nin Melikgazi ilçesine servis hizmeti veren Kaplan Beyaz Eşya size bir telefon kadar yakın. Her türlü buzdolabı arızası hakkında bilgi almak veya tamir hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kayseri beko servisi numarasını 0537 462 89 22 arayarak, müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Beko Servisi Kayseri Talas Nerede?

Kayseri'nin en büyük ilçelerinden biri olan Talas, bizim en çok servis hizmeti verdiğimiz ilçelerden biridir. Siz de Kayseri Talas'ta ikamet ediyor ve beko servisi arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Kayseri beko servisi numarasını 0537 462 89 22 arayarak, müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Beko Buzdolabı Yetkili Servisi

Beko marka buzdolabı aldıysanız, bunun kurulumunu yetkili servise yaptırmanız gerekmektedir. Garanti süresi devam eden buzdolabınızı da aynı şekilde yetkili servise yaptırmanız gerekmektedir. Aksi halde cihazınız garanti kapsamı dışına çıkabilir. Kayseri beko yetkili servisi iletişim bilgilerine arama yaparak erişebilirsiniz. Kaplan Beyaz Eşya olarak özel servis hizmeti veriyoruz.

© 2022 Kaplan Beyaz Eşya - Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım ve SEO: Merich