Beko Servisi

Beko Servisi olarak garantili ve güvenilir hizmet veriyoruz. Beko marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima, televizyon ve yazar kasa tamiri yapıyoruz. Servisle görüşmek için lütfen arayın.
Beko Servisi Hizmeti, kayseri beko servisi

Beko Servisi olarak, elektrikli ev aletleri onarımı ve bakımı alanında profesyonel hizmet veriyoruz. Uzman ekibimiz tüm ev aletlerini onarabilir, bakımını yapabilir ve kurabilir. Kayseri'nin tüm ilçelerini kapsayan servis alanımız ve kalifiye servis ekibimizle, çamaşır makineleri, buzdolapları, bulaşık makineleri, çamaşır kurutma makineleri ve ocaklar dahil olmak üzere tüm büyük cihazlar için tamir ve bakım hizmeti veriyoruz..

İlk seferde onarımı sağlamak için çok geniş bir yedek parça stoğuna sahibiz, sonuç olarak onarımlar hızlı ve verimli bir şekilde tamamlanıyor. Nadir de olsa bazı arızalar için elimizde yedek parça olmadığı durumlarda, hızlı tedarikçi ağımız sayesinde lazım olan parçayı kısa süre içerisinde tedarik edebilir ve arızayı yine hızlı bir şekilde tamir edebiliriz.

Servis ekibimiz, etkin şekilde yönetme esnekliğiyle, aynı gün onarım imkanı sunmaktadır. İsterseniz tamir işlemini sizin istediğiniz bir gün ve saatte de yapabiliriz. Servis ekibimiz adresinize gelmeden önce sizi arayarak müsait olup olmadığınızı soralar. Ayrıca arıza tamirindeki ilerlemeler hakkında sizi bilgilendirir ve servis ekibimizi beklemenize gerek kalmadan günlük işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. 

Beko Servisi telefon numarası: 0537 462 89 22

Beko Servisi Telefon Numarası, kayseri beko servisi

Beko Servisi Telefon Numarası: 0537 462 89 22

Beko Servisi Telefon Numarası 0537 462 89 22 arayarak haftanın her günü tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Teknik ekibimizin tümü, Beko arızalarını onarma konusunda tam eğitimlidir ve birçok arızayı yerinde tamir edebilmek için en çok kullanılan yedek parça seçenekleriyle hazırlıklı gelir ve yerinde tamir işlemi gerçekleştirirler. Servis aracımızda olmayan bir parçaya ihtiyaç duyulduğunda ise bu parça temin edilir edilmez gerekli tamir işlemleri tamamlanır.

Alanında uzman ekibimiz ve sunmuş olduğumuz profesyonel hizmet sayesinde her daim %100 müşteri memnuniyeti sağladık ve sağlamaya da devam edeceğiz. Çünkü biz Beko Beyaz Eşya Servisi olarak daima yaptığımız işe güveniyor ve size bu şekilde sunuyoruz. Değişimini yaptığımız parçalarda 1 yıl garanti vererek aynı arızanın tekrarlanmasına karşı önlem alıyoruz. Tamir işlemlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Cihazı teslim etmeden önce gereken bütün testleri yapıyor ve arızanın kesin olarak tamir olduğundan emin oluyoruz. Çağrı merkezimizle 7/24 iletişime geçebilir ve aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

Aydınlıkevler Mah. Şebboy Sok. 38B Melikgazi, Kayseri 38050
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar08:00 – 20:00
0537 462 89 22
Beko Servisi Tamir Süreci, kayseri beko servisi

Beko Servisi Tamir Süreci

Arıza kaydı ve servis talebinin oluşturulması: Çağrı merkezimizle iletişime geçerek arıza kaydı oluşturmanızla birlikte tamir süreci başlamış oluyor. Müşteri temsilcimiz sizden isim, telefon numarası, adres ve arızalı cihaz hakkında bilgi alarak randevu oluşturacaktır.

Servis ekibimizin adresinize ulaşması: Daha önce belirlenmiş randevu tarihinde servis ekibimiz adresinize gelirler. Gelmeden yarım saat önce sizi arayarak, müsait olup olmadığınızı sorarlar. Müsait olmanız durumunda adresinize gelerek gerekli tamir işlemlerini başlatırlar. Acil bir işiniz çıkmışsa ve evde değilseniz, başka bir tarih için randevu oluştururlar. 

Arızanın giderilmesi: Beko servisi olarak yerinde tamir hizmeti sunuyoruz. Adresinize ulaşan servis ekibimiz cihazınızı tamir ederek, söz konusu arızayı giderirler. Ardından cihazı çalıştırarak arızanın tamir olup olmadığını kontrol ederler. Arızanın kesin tamir olduğundan emin olduktan sonra bunu size bildirerek tamir sürecini tamamlamış olurlar.

Garantili tamir: Aynı arızanın tekrarlanırsa eğer bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kayseri Beko Servisi olarak müşteri memnuniyeti için gereken bütün çalışmaları yapıyoruz.

❇️ Kayseri Beko Servisi Kaplan Beyaz Eşya
☎️ Müşteri Hizmetleri 0537 462 89 22
Beko Servisi Kaplan Beyaz Eşya 2022, kayseri beko servisi

Beko beyaz eşyalarla birlikte diğer elektrikli ev aletleri olan televizyon, elektrikli süpürge ve fırın gibi ürünlerin onarımında da Kayseri Beko Beyaz Eşya Servisini tercih edebilirsiniz. Çok parçalı olması ile bilinen bu ürünlerin onarımı, alanında uzmanlaşmış kişilere teslim edilmelidir. Çünkü yapılacak herhangi bir küçük yanlış bile cihazlarınızın bir daha eskisi gibi çalışmamasına getirebilir. Bu nedenle, fırın, televizyon, yazar kasa, kombi, klima, elektrikli süpürge gibi elektrikli ev aletlerinde çıkacak sorunlarda sizlere daima iyi hizmet sunmak adına çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz. Arıza tespiti sonrası adresinize ulaşım sağlayan ekiplerimiz, cihazlarınızdaki sorunları inceliyor ve problemin ana nedenini belirliyor. Arızalar tespit edildikten sonra onarım maliyetini belirleyen ekibimiz, bu aşamada size en uygun fiyat politikası ile hizmet sunuyor.

Beko Servisi Hizmetlerimiz

© 2022 Kaplan Beyaz Eşya - Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım ve SEO: Merich