Kaplan Beyaz Eşya

Beko Servisi Kayseri Yakınında

Kayseri yakınlarıda beko servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi ve klima servisiyle görüşmek için şimdi arayın.

Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir.
Beko servisi kayseri yakınında kocasinan melikgazi talas
Beko servisi kayseri yakınında

Beko Beyaz Eşya Tamiri

  • ☑️ Hızlı ve güvenilir hizmet

  • ☑️ Kayseri'de geniş servis ağı

  • ☑️ Alanında uzman, tam donanımlı ekip

  • ☑️ Yedek parça ve işçilik garantili

  • ☑️ En düşük ücret politikası

  • ☑️ Haftanın her günü hizmet

Beko Servisi Kayseri
Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacılar

Beko servisi Kayseri yakınında telefon numarası 0537 462 89 22. Android veya iphone telefonunuzla aşağıdaki butona tıklayarak beko müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz.

Beko Servisi Kayseri Yakınında

Beko Servisi Kayseri

Beko servisi olarak her hafta çok sayıda beko marka cihaz tamir ediyoruz; çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolabı, dondurucular, fırınlar ve daha fazlası Doğal olarak beko marka ürünlerin tamiri konusunda tecrübeli ve bilgili bir ekibimiz var.

Beko marka ürünlerin tamiriyle iç içe olduğumuz için geniş yedek parça yelpazesine sahibiz. Servis ekibimi gerekli teknik bilgilere sahip olup, değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, bunları tamir sürecine entegre etmektedir. Tüm bunlar sayesinde cihazlarla ilgili bilgi ve deneyimimizin rakipsiz olmasına yardımcı oluyor. Bundan da en çok siz değerli müşterilerimiz faydalanıyor, çünkü %100 müşteri memnuniyeti sağlayacak bir hizmet alıyorsunuz.

Beko servisi kayseri kocasinan melikgazi talas hacılar incesu erkilet

Tüm Beko onarımlarımız, aynı arızanın tekrar yaşanması durumunda bir yıl işçilik ve parça garantisi ile sunulmaktadır. Cihazınızda yaşadığınız arıza bizden detaylı bilgi alabilir vey randevu oluşturabilirsiniz. Kayseri beko servisi hizmetlerimiz haftanın 7 günü kesintisiz devam etmektedir.

Tamirini Yaptığımız Cihazlar

Buzdolabı
Tamir ve Bakım

Çamaşır Makinesi
Tamir ve Bakım

Bulaşık Makinesi
Tamir ve Bakım

Televizyon
Tamir ve Bakım

Kombi
Tamir ve Bakım

Klima
Tamir ve Bakım

Derin Dondurucu
Tamir ve Bakım

Küçük Ev Aletleri
Tamir ve Bakım

Beko'nun Tarihçesi

Türkiye'nin yeni yeni sanayileşmeye başladığı 1950'li yıllarda, Koç Holding'in kurucusu Vehbi Koç, Türkiye'ye döviz kazandıracak bir ürün arayışındaydı. O yıllardaki ülke koşulları çerçevesinde, bir salça ve konserve fabrikası yatırımı için bu alanda tecrübe sahibi olan Bejerano ile ortaklık kurdu. 1954'te kurulan şirketin ismi, Bejerano'nun ve Koç'un ilk iki harflerinin birleşmesiyle Beko olarak tescil edildi. Ancak, ülkenin içinde bulunduğu durum nedeniyle, şirket faaliyete geçemedi.

O yıllarda, General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliğini kurma fırsatı doğunca, konserve şirketinin ismi Beko Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi. Böylece, Anadolu'da ilk kez bayilik sistemi kuran Vehbi Koç, Arçelik ürünlerini de bu sistemle tüketicinin evine kadar ulaştırdı.

1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü Atılım'a devreden Beko Ticaret, 1983 yılından itibaren güçlü tecrübe birikimi ile Beko markası adı altında Türkiye beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başladı.

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu'nun 1990'lı yıllardan itibaren yurt dışı faaliyetlerine yönelmesiyle, Beko ihracat markası olarak belirlendi.

2000 yılına gelindiğinde ise Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu'nun yeniden yapılanması sonucu Beko, Beko Ticaret A.Ş. bünyesinden çıkarak, Arçelik markası ile birlikte Arçelik A.Ş. çatısı altına girdi.

Yurt dışına kendi markasıyla satış yapan ilk marka olma özelliğini taşıyan Beko, "Dünya Markası" olma hedefiyle yola çıktı. İlk başarısını Türkiye pazarında kazanan Beko, bu başarıyı yurt dışına da taşıyarak, bugün dünyanın 100'den fazla ülkesinde milyonlarca insanı markası ile tanıştırdı.

Kaynak: Vikipedi

Beko servisi kayseri yakınında olarak biz de %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Beko servisi kayseri yakınında telefon numarası: 0537 462 89 22

© 2022 Kaplan Beyaz Eşya - Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım ve SEO: Merich