Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri hayatımızı en çok kolaylaştıran beyaz eşyalardan biridir. Beko çamaşır makineleri her ne kadar dayanıklılıklarıyla tanınsalar da uzun yıllar boyunca kullanılmaları sonucunda arıza verebilir, veya bakım gerektirebilirler. İşte bu noktada Kaplan Beyaz Eşya olarak Kayseri Beko Çamaşır Makinesi Servisi hizmetini sizlere sunuyoruz.

Beko çamaşır makinesi arızanız mı var? Büyük, küçük her türlü arıza için bizden destek alabilirsiniz. Bize 0537 462 89 22 beko servisi numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Beko çamaşır makinesi arızasının türü, kendi başınıza halledebileceğiniz bir arızaysa, bu arızayı nasıl tamir edebileceğinizi size telefon üzerinden canlı destek hizmetiyle anlatacağız. Parça değişimi yada farklı tamir işlemleri gerekiyorsa eğer bunları da size belirterek, istemeniz durumunda arıza kaydı oluşturarak, servis ekibimizi adresinize yönlendireceğiz.

Kayseri beko teknik servisi dendiğinde akla gelen Kaplan Beyaz Eşya, 10 yılı aşkın bir süredir çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve diğer elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım ve yedek parça temini alanında hizmet vermektedir. Gerekli tüm tamir işlemlerini kısa sürede gerçekleştiren teknik servisimiz, orijinal yedek parça kullanımı ve uygun fiyatları ile garantili bir işçilik vaat etmektedir. Firmamızın iyi eğitim almış, tecrübeli kadrosu, arızalı diğer Beko cihazları gibi arızalı çamaşır makinelerinizi de eski haline kavuşturmak için tüm gerekli teknik bilgilere sahiptir.

Kayseri Beko Servisi Teknisyeni Çamaşır Makinesi Tamir Ediyor

Kapsamlı, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı teknik servisi ilke edinen Kayseri Beko Servisi, Kayseri’nin Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar, Develi, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza ilçelerine Beko çamaşır makinelerinin onarım ve bakım hizmetini sunmaktadır. Hayatımızda kritik bir öneme sahip olan çamaşır makineleriniz uzman ekibimiz sayesinde kısa sürede tamir edilir ve yeniden adresinize teslim edilir. Teknik servis hizmeti almak için firmamızda arıza kaydı oluşturmanız yeterli.

Aydınlıkevler Mah. Şebboy Sok. 38B Melikgazi, Kayseri 38050
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar08:00 – 20:00
0537 462 89 22

Kayseri Beko Çamaşır Makinesi Servisi

1983 yılından itibaren bir dünya markası olarak faaliyet gösteren Beko, çamaşır makineleri üretimiyle de ülkemizde birçok tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik beyaz eşyalar üretmektedir. Dayanıklı ev aletlerinin başında yer alan Beko marka cihazlar, zaman zaman arıza vermekte veya bakım gerektirmektedir. Kayseri beko çamaşır makinesi servisi hizmeti sunan firmamız, Beko marka cihazların tamiri konusunda da oldukça geniş bir servis ağına sahiptir. Çamaşır makinenizde yaşamakta olduğunuz arıza için haftanın 7 günü bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bunun için bizi arayarak arızayı anlatmanız gerekmektedir. Ardından cihazın bulunduğu adresi de belirterek arıza kaydı oluşturur ve sizin belirlemiş olduğunuz tarih için randevu oluşturularak, belirlenen tarihte gerekli tamir işlemleri yapılmaya başlar.

Beko çamaşır makinelerinin kısa sürede ve doğru bir şekilde tamir edilmesi oldukça önemlidir. Çünkü, çamaşır makineleri çok parçalı ve karmaşık bir yapıya sahiptirler ve bu sebepten dolayı, tamir sırasında yapılan en küçük bir yanlış bile geri sonrasında farklı arızalara sebep olabilir. Kayseri Beko Servisi, Beko marka çamaşır makinelerinizi teslim edebileceğiniz en güvenilir adrestir. Alanında uzman teknisyenlere tamir servisi sunan firmamız, orijinal garantili yedek parçalarla kısa sürede tüm arızaları gidermektedir. Kayseri’nin Fevziçakmak, Alparslar, İldem, Belsin, Mimsin, Anayurt, Boztebe, OSB, Gültepe, Argıncık, Yavuz Selim, Toki, Fatih, Erciyesevler mahallelerine kadar ulaşan teknik servis hizmetimizin garantili işçiliği sayesinde gözünüz arkada kalmaz.

Kayseri Beko Çamaşır Makinesi Tamir ve Bakım Servisi Müşteri Hizmetleri

Kayseri Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Kaplan Beyaz Eşya olarak uzun yılardır Kayseri Beko Çamaşır Makinesi Servisi alanında hizmet veriyoruz. Firmamızın önceliği, %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bizden aldığınız hizmetten memnun kalmanız için gerekli bütün çalışmalı yapıyoruz. Önerilerinize ve düşüncelerinize kulak veriyor, onları değerlendiriyoruz.

Beko Çamaşır Makinesi Arızaları ve Çözümleri

Çamaşır makinesi, gün içerisinde en çok kullandığımız cihazlardan bir tanesidir. Bütün elektronik cihazlarda olduğu gibi çamaşır makineleri de bir süre sonra arıza vermektedir. 

En çok karşılaşılan çamaşır makineleri arızaları ve çözümleri nelerdir?

  1. Çamaşır makinesi su almıyor, neden?  Bu arızanın birkaç sebebi olabilir. Böyle bir arıza ile karşılaşıyorsanız eğer öncelikle suların kesik olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Sular akıyorsa eğer, çamaşır makinesine giden temiz su hortumu katlanmış olabilir. Bu hortumu kontrol ederek, bükülme, kırılma olan noktaları düzelterek, çamaşır makinesine tekrar su akışını sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinesinin kapağının açık kalması da çamaşır makinesinin su almamasına sebeğ olur. Bütün bunları yaptıktan sonra çamaşır makineniz hala su almıyorsa, bizimle iletişime geçerek beko çamaşır makinesi servisi hizmeti alabilirsiniz.
  2. Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor, neden? Beko marka çamaşır makineniz su boşaltmıyorsa eğer kirli su hortumunun katlanıp katlanmadığını kontrol ediniz. Hortumda katlanma yoksa, pompa filtresi tıkanmış olabilir. Filtreyi keniniz temizlemek isterseniz, makinenin alt tarafındaki kapağı açarak orada bulunan filitreyi çevirerek çıkarın. Gerekli temizlik işlemlerini yaptıktan sorna geri yerine takın.
  3. Çamaşır makinesi çok gürültülü ve titreşimli çalışıyor, neden? Çamaşır makinesinin gürültülü çalışmasının en sık karşılaşılan sebebi, cihazın dengesiz bir yüzey üzerinde olmasıdır. Çamaşır makinesinin altındaki 4 köşede bulunan ayakların, düz bir yüzey üzerinde olduğuna ve sağlam olduğuna emin olun. Çamaşır makinesini elinizle sağa sola oynatmaya çalışın. Baskı uygulandığında çamaşır makinesinin bir tarafı yükselip, alçalıyorsa, çamaşır makinesinin yerleşiminde bir bozukluk var demektir. Çamaşır makinesinin içerisinde buluna amortisörler ve kazan kasnağı da çamaşır makinesinde gürültüye ve titreşime sebep olabilir. Detaylı bilgi almak veya arıza kaydı bırakmak için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  4. Çamaşır makinesi su kaçırıyor, neden? Giriş hortumlarının yerinden çıkması veya patlaması bu sorunun ana nedenlerindendir. Yırtık hortum olması durumunda hortumların yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Aynı zamanda, kapı körüklü contadan kaynaklı bir sorun da olabilir. Kazanın da zamanla delinmesi durumunda su kaçırmaları görülür. Delinen kazan tamir edilmeli veya değiştirilmelidir.

    Bu ve bunun gibi birçok arızalanmalar çamaşır makineleri için tamir ihtiyacı doğurur. Bu anlamda, Kayseri Beko Çamaşır Makinesi Servisi olarak çamaşır makinelerinizin tüm bakım, onarım işlemlerinde en iyi servis imkanını sağlamaktayız. 

Beko Çamaşır Makinesi Servisi Kayseri Yakınında 

Kayseri Beko Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimizi Kayseri'nin bütün ilçe ve mahallelerine sunmaktayız. Gezici servis ekibimizle, bize bırakılan arıza kayıtlarına hemen müdahale ederek, siz değerli halkımızın mağduriyetini gidermek için elimizden geldiğince aralıksız çalışıyoruz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi Kayseri Yakınında

Beko Servisi Kayseri Kocasinan Nerede?

Siz de Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde ikamet ediyor ve Beko Servisi arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Kayseri beko servisi numarasını 0537 462 89 22 arayarak, teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Beko Servisi Kayseri Melikgazi Nerede?

Kayseri'nin Melikgazi ilçesine servis hizmeti veren Kaplan Beyaz Eşya size bir telefon kadar yakın. Her türlü çamaşır makinesi arızası hakkında bilgi almak veya tamir hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kayseri beko servisi numarasını 0537 462 89 22 arayarak, müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Beko Servisi Kayseri Talas Nerede?

Kayseri'nin en büyük ilçelerinden biri olan Talas, bizim en çok servis hizmeti verdiğimiz ilçelerden biridir. Siz de Kayseri Talas'ta ikamet ediyor ve beko servisi arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Kayseri beko servisi numarasını 0537 462 89 22 arayarak, müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi

Beko marka çamaşır makinesi aldıysanız, bunun kurulumunu yetkili servise yaptırmanız gerekmektedir. Garanti süresi devam eden çamaşır makinenizi de aynı şekilde yetkili servise yaptırmanız gerekmektedir. Aksi halde cihazınız garanti kapsamı dışına çıkabilir. Kayseri beko yetkili servisi iletişim bilgilerine arama yaparak erişebilirsiniz. Kaplan Beyaz Eşya olarak özel servis hizmeti veriyoruz.

© 2022 Kaplan Beyaz Eşya - Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım ve SEO: Merich